Go to Top

Дайджест змін у системі охорони здоров’я. Випуск №6

Автор: Dev.Team.  Розділ: Новини.
Дайджест змін у системі охорони здоров’я. Випуск №6

У цьому номері національної медичної стіннівки подається детальна інструкція, як підписувати декларацію з пацієнтами, відповіді на поширені питання, розповідається, як проходить національна кампанія з вибору лікаря у різних регіонах країни.

«Побоювання та міфи про те, що в селах люди не знайдуть свого лікаря, не підтвердилися. Успіх кам­панії залежить не від того, чи це міс­то, чи село, а від уваги місцевої влади. Там, де місцева влада зроби­ла свою частину роботи, медзаклади мають комп’ютери, принтери та папір, їх підключено до Інтернету та електронної системи охорони здоров’я, — в цих закладах пацієнти можуть обирати своїх лікарів», — ідеться у зверненні в.о. міністра охорони здоров’я доктора Уляни Супрун.

У Дайджесті керівники закладів охорони здоров’я з різних регіонів країни розповідають, як медзаклади готувалися до входження у реформу і як проходить кампанія з вибору лікаря.

Крім того, у новому номері стіннівки є інформація про скасування морально застарілих форм первинної облікової документації і відповіді на поширені запитання щодо підписання декларацій.

Переглянути Дайджест можна тут: 4993-moz_digest_06_2018

best seo companies