Go to Top

Комунальна 6-та міська поліклініка м.Львова в своїй діяльності підпорядкована управлінню охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, є самостійним лікувально-профілактичним закладом, який користується правами юридичної особи, має свою печатку та Cтатут.

Планування діяльності, фінансування, оснащення медичною апаратурою і майном проводиться у відповідності до встановлених вимог та норм чинного законодавства.

Організацію та функціонування комунальної 6-ї міської поліклініки м.Львова на даний час очолює Жигало Надія Степанівна

Лікувально-діагностичною роботою керують медичний директор з лікувальної роботи – Наталія Петрівна Цимбала; медичний директор з материнства та дитинства – Гула Юрій Михайлович; медичний директор з експертизи непрацездатності та якості надання медичних послуг – Хом’як Оксана Михайлівна. Роботу медсестринської служби очолює головна медсестра Вероніка Володимирівна Швець.

Історична довідка:

Історично 6-та міська лікарня стала правонаступником 10-ої міської Винниківської лікарні в 1975р. / наказ Львівського міськздороввідділу № 884 від 5 листопада 1975р./.Відповідно 10-та міська Винниківська лікарня була створена на базі Винниківської районної лікарні в 1959р., внаслідок входження смт. Винники до складу Личаківського району м.Львова.

Наказом № 297 по Львівському міському відділу охорони здоров’я від 05.05.1979р. 2-гу міську поліклініку було об’єднано з 6-ою міською лікарнею в одну лікувально-профілактичну установу – 6-ту міську лікарню, яка стала базою сучасної комунальної 6-ої міської лікарні м.Львова.

З обранням у 2006 році на посаду міського голови А.Садового, енергійної та небайдужої до проблем львів”ян людини та призначення на посаду начальника управління охорони здоров”я департаменту гуманітарної портики Львівської міської ради В.Зуба, медична галузь Львова, а також комунальна 6-та МЛ отримали стрімкий розвиток. Відповідно до Плану основних організаційних заходів управління охорони здоров’я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на 2008 рік була прийнята Ухвала 9-ої сесії 5-го скликання Львівської міської ради №1915 від 26 червня 2008 року ” Про зміну назви комунальної 6-ої міської лікарні м.Львова на комунальну 6-ту міську поліклініку м.Львова”, у зв’язку з переведенням Львівського міського медичного центру “Мікрохірургія ока” з комунальної 6-ої міської лікарні м.Львова до комунальної 8-ої міської клінічної лікарні м.Львова.

На виконання наказу Управління охорони здоров”я департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради від 26 червня 2008 року №242-в “Про зміну назви комунальної 6-ої міської лікарні м.Львова на комунальну 6-ту міську поліклініку м.Львова” з 01.07.2008 року у встановленому порядку згідно вимог чинного законодавства України внесено зміни в реєстраційні документи, Статут, штатний розпис та структуру закладу.

Комунальна 6-та міська поліклініка м.Львова обслуговує житловий масив Північно-східної частини м.Львова, до складу якого входить Личаківський район м.Львова та м. Винники, с. Лисиничі та с. Підбірці.

На території обслуговування поліклініки проживає 70 308  населення, в т. ч. 13069 дитячого населення Личаківського району м.Львова ( м.Винники – 15723 населення, в т.ч. 2664 дитячого населення та  с. Лисиничі /с. Підбірці – 5676 населення, в т.ч. 972 дитячого населення. 

Основні завдання:

Основний напрямок роботи комунальної 6-ої міської поліклініки м.Львова – надання медико-санітарної кваліфікованої допомоги населенню м.Винники як у поліклініці так на дому, спеціалізована амбулаторна, консультативно-діагностична медична допомога, позалікарняна стаціонарна допомога у вигляді денного стаціонару, здійснення щорічної диспансеризації дорослого і дитячого населення, а також систематичне проведення профілактичної, протиепідемічної і санітарно-просвітньої роботи серед мешканців та серед працюючих на підприємствах.

Адреса:

79038, м. Львів, вул. Медової Печери, буд. 1
тел/факс: (032) 251-46-87

Документи:

Ліцензія на медичну практику

Статут комунальної 6 міської поліклініки м.Львова

 

best seo companies