Go to Top

Акція «Дні профілактики та раннього виявлення глаукоми»

Автор: Dev.Team.  Розділ: Новини.
Акція «Дні профілактики та  раннього виявлення глаукоми»

З   19.03.18 р. по  23.03.18 р. в Комунальній 6-МП м.Львова буде проводитись масова Акція з діагностики та профілактики глаукоми.

Упродовж останніх десятиріч спостерігається значне зростання захворюваності на глаукому. За даними ВООЗ у світі близько 105,0 млн. людей страждають від цього захворювання. В  Україні 170 тис. людей страждають на цей недуг.

Глаукома – хронічне захворювання органу зору, для якого характерним є розвиток прогресуючої атрофії зорового нерву .Основним фактором розвитку глаукоми є підвищення внутрішньоочного тиску. У більшості випадків глаукома має безсимптомний перебіг. Глаукома належить до групи захворювань ,зумовлених віком. Власне ,коли Вам виповнюється 40 років необхідно хоча би раз на рік проходити комплексну діагностику органу зору з вимірюванням очного тиску. Якщо у людини серед близьких родичів спостерігались випадки глаукоми, ризик розвитку захворювання зростає у кілька разів.

Одним із факторів ризику розвитку хвороби є супутні захворювання серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія і гіпотонія, вегетосудинна дистонія, мігрень, тощо. Також у групі ризику перебувають пацієнти з порушенням кровообігу у судинах сітківки та з цукровим діабетом.

Лікування глаукоми.

Найважливіше місце в лікуванні глаукоми займає нормалізація очного тиску, зниження його до показника цільового тиску.

Методи лікування глаукоми:

  • гіпотензивні краплі
  • лазерне лікування
  • хірургічне лікування.

Доцільно також проходити курс підтримуючого лікування зорового нерву 1-2 рази на рік. Важливе місце займає контроль артеріального тиску та рівня холестерину.

Адміністрація комунальної 6-МП та лікарі офтальмологи запрошують всіх охочих відвідати з 19.03.18 р. до 23.03.18р. очні та долікарські кабінети для вимірювання внутрішньоочного тиску з метою раннього виявлення глаукоми. За умови вчасної діагностики ,правильного лікування та виконання усіх рекомендацій офтальмолога зір при глаукомі можна зберегти!

best seo companies