Go to Top

Сірчана пробка

Автор: Адміністрація.  Розділ: Новини.

Усі ми вдома, самостійно, за допомогою вушних паличок, видаляємо сірчані пробки. Не замислюємся над тим, що можемо сильно собі нашкодити! Намагаючись забрати сірчану пробку вушними паличками – ми її заштовхуємо ще глибше, або взагалі притискаємо до барабанної перетинки, при цьому погіршуємо ситуацію.

Сірчані залози є у слухових проходах. Сірка виконує функцію зволоження і дезінфекції. Вона виділяється частинками і з часом самостійно випадає.

Людина щоденно приймає душ. Під час цього сірка намокає і забиває слухові проходи. Вона накопичується у слуховому проході, виникає біль, дискомфорт, понижується слух.

Зрозуміти чи це сірчана пробка – допоможе лікар отоларинголог! Потрібно негайно звернутися до спеціаліста, так як схожі симптоми мають отити, тубоотит.

Отоларинголог спеціальним обладнанням огляне та допоможе вирішити Вашу проблему: промити пробку чи призначити правильне лікування, якщо це якесь захворювання.

Вчасно звертайтесь до лікаря! Якщо вчасно не промити пробку, можуть виникнути різні ускладнення, тоді лікування буде набагато довшим та складнішим.

Бережіть себе і будьте здорові!

best seo companies