Go to Top

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Автор: Dev.Team.  Розділ: Новини.

З 6.03.17 р. по 17.03.17 р. в Комунальній 6-МП м.Львова проводиться масова Акція з діагностики та профілактики глаукоми.
Упродовж останніх десятирічь спостерігається значне зростання захворюваності на глаукому. За даними ВООЗ у світі близько 105,0 млн. людей страждають від цього захворювання. В Україні 170 тис. людей страждають на цей недуг.
Глаукома – хронічне захворювання органу зору, для якого характерним є розвиток прогресуючої атрофії зорового нерву .Основним фактором розвитку глаукоми є підвищення внутрішньоочного тиску. У більшості випадків глаукома має безсимптомний перебіг. Глаукома належить до групи захворювань, зумовлених віком. Власне, коли Вам виповнюється 40 років необхідно хоча би раз на рік проходити комплексну діагностику органу зору з вимірюванням очного тиску. Якщо у людини серед близьких родичів спостерігались випадки глаукоми, ризик розвитку захворювання зростає у кілька разів.
Одним із факторів ризику розвитку хвороби є супутні захворювання серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія і гіпотонія, вегетосудинна дистонія, мігрень, тощо. Також у групі ризику перебувають пацієнти з порушенням кровообігу у судинах сітківки та з цукровим діабетом.
Лікування глаукоми. Найважливіше місце в лікуванні глаукоми займає нормалізація очного тиску, зниження його до показника цільового тиску. Методи лікування глаукоми:
1.гіпотензивні краплі
2.лазерне лікування
3.хірургічне лікування.
Доцільно також проходити курс підтримуючого лікування зорового нерву 1-2р. на рік. Важливе місце займає контроль артеріального тиску та рівня холестерину.
Адміністрація комунальної 6-МП та лікарі офтальмологи запрошують всіх охочих відвідати з 6.03.17 р. до 17.03.17р. очні та долікарські кабінети для вимірювання внутрішньоочного тиску з метою раннього виявлення глаукоми. За умови вчасної діагностики, правильного лікування та виконання усіх рекомендацій офтальмолога, зір при глаукомі можна зберегти!

best seo companies