Go to Top

Адреса : м.Львів. вул..Медової Печери,1
Тел. 251-46-81 (завідувач)

Клініко-діагностична лабораторія є окремим структурним підрозділом комунальної 6-ої міської поліклініки м.Львова і розміщена: основна база в приміщенні на третьому поверсі 1-го поліклінічного відділення поліклініки (по вулиці Медової Печери,1) та кабінеті клініко-діагностичної лабораторії 2-го поліклінічного відділення (м.Винники).

В склад відділення входить типовий набір приміщень для у клініко-діагностичних лабораторій згідно вимог ДБН -2000 та нормативних документів МОЗ України для лабораторій . Керівництво відділенням здійснює завідувач Кіт Лідія Павлівна, лікар – лаборант вищої кваліфікаційної категорії.

КДЛ працює в дві зміни з 8.00 до 18.00 у в осінньо-зимовий період і з 8.00 до 19.00 у весняно-літній період.

Клініко-діагностична лабораторія оснащена медичною апаратурою, інструментарієм, твердим та господарським інвентарем відповідно до нормативів табельного оснащення МОЗ України.

Основні завдання клініко-діагностичної лабораторії:

  • надання кваліфікованої лабораторної діагностики хворим за скеруваннями лікарів закладу;
  • проведення комплексу біохімічних допоміжних досліджень пацієнтам згідно скерувань лікарів відділень;
  • впровадження комплексних методів лабораторно-біохімічного дослідження з залученням лікарів інших спеціальностей;
  • вивчення та аналіз причин розбіжностей лабораторно-біохімічних досліджень та висновків із результатами інших діагностичних, клінічних та морфологічних досліджень;
  • реєстрація та облік обстежень, надання результатів, збереження матеріальних цінностей і ведення лабораторного архіву;
  • розрахунок та реєстрація скерувань від спеціалістів та навантаження на персонал відділення.

При звертанні за медичною допомогою, Ви можете отримати фахове обстеження лікарів- лаборантів , провести необхідні діагностичні обстеження.

Клініко-діагностична лабораторія залучена до співпраці з: твідділеннями ЗПСМ, жіночою консультацією, вузькими фахівцями (ендокринолог, ревматолог, невропатологи, офтальмолог, кардіологи, отоларинголог), хірургічним відділенням, терапевтичним та неврологічним стаціонаром для призначення необхідного амбулаторного та стаціонарного лікування пацієнтам поліклініки.

Персонал клініко-діагностичної лабораторії у своїй роботі керується Статутом лікарні, положенням про клініко-діагностичну лабораторію, наказами, інструкціями, методичними вказівками МОЗ України, ДОЗ ЛОДА, УОЗ Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, головного лікаря закладу.

Роботу персоналу клініко-діагностичної лабораторії організовано згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективного договору, а також відповідно до потреб населення для лабораторно-біохімічного дослідження.

Лікарі та лаборанти клініко-дагностичної лабораторії приймають участь у конференціях ДОЗ ЛОДА, УОЗ Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, кафедр ЛНМУ ім.Д.Галицького за спеціальностями, з метою постійного фахового підвищення знань для покращення надання медичної допомоги мешканцям району, який обслуговує поліклініка.

Лікарі клініко-діагностичної лабораторії

Партика Оксана Олександрівна

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії

Лікар-лаборант КДЛ

Каб. №331

Графік роботи:
Пн. 09.00 – 16.00
Вт. 09.00 – 16.00
Ср. 09.00 – 16.00
Чт. 09.00 – 16.00
Пт. 09.00 – 16.00

Тицька Галина Зиновіївна

Біолог КДЛ

Каб. №327

Графік роботи:
Пн. 09.00 – 16.00
Вт. 09.00 – 16.00
Ср. 09.00 – 16.00
Чт. 09.00 – 16.00
Пт. 09.00 – 16.00

best seo companies